Ferre Yetkili Servis Antalya

Antalya da bulunan Ferre Yetkili Servisi ile arızalı ürünleriniz güvende.

Ferre Yetkili Servis Antalya

Ferre markası; 45 yılı aşkındır FEMAŞ Grup şirketlerin bünyesinde, üretimi yerli olan bir markadır.

Türkiye’nin yanı sıra Dünya’da birçok ülkeye ihraç edilen ve kalitesinden ödün vermeyen Ferre ankastre; Türkiye’de birçok projede yer alan ve bireysel olarak tercih edilen, kaliteli ve zevkli tasarımıyla göz dolduran, kullanışlı ve şık ürünleriyle, Antalya Bölgesinde de evlerde yerini almış bir markadır.

Ferre markasının Antalya’da satış sonrası yetkili servis hizmetini Servus DTM Limited Şirketi olarak Servus Teknik Servis yapmaktadır. Servus DTM, Servus Teknik Servis olarak 2002 yılından bu yana Antalya ve ilçelerine hizmet sunmaktadır.

Ferre ankastre ürünleri olarak; ankastre ocak, ankastre fırın, davlumbaz, set üstü ocak, mini fırın, tam boy fırın gibi ürünlerin satış sonrası servis hizmetini vermektedir.

Antalya merkezde ve ilçelerde sunduğu hizmet ile müşterinin sorunlarına çözüm odaklı hizmetiyle memnuniyet sağlamak temel ilkelerinden biri olmuştur. Müşteri memnuniyeti hedefli olan yetkili servisimizin hizmet anlayışı, hızlı hizmet ve çözüm odaklı hizmet sunmaktan geçer.

Antalya merkezde; Muratpaşa, Konyaaltı, Kepez, Aksu, Döşemealtı, ilçelerde; Kemer, Tekirova, Çamyuva, Kumluca, Kaş, Demre; Serik, Belek, Manavgat, Alanya gibi yerleşim yerlerine hizmet vermektedir.

Cihazlarınızın montajı, tamiri, temizlik ve bakımı, gaz dönüşümleri, gaz bağlantıları gibi işlemleri için Antalya Ferre Ankastre yetkili servisi olan Servus Teknik Servisi’ni arayıp randevu alabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardım mı lazım?
Daha detaylı destek için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.