Greennest Yetkili Servis Antalya

Antalya da bulunan Greennest Yetkili Servisi ile arızalı ürünleriniz güvende.

Greennest Yetkili Servis Antalya

Greennest Ankastre A.Ş. 2010 yılından beri İstanbul merkezde üretimine devam etmektedir. 20 yıllık tecrübesiyle tüm Türkiye’de Greennest markasını müşterilerine sunmaktadır.

Greennest markası ankastre ocak, ankastre fırın, ankastre davlumbaz, aspiratör, mikrodalga fırın, vitro-seramik ocak çeşitleriyle kullanıcılara alternatifler sunmaktadır.

Satış sonrası hizmetin uzmanı olan yetkili teknik servisimiz Greennest markasını tercih eden kullanıcılara hizmet vermekten onur duyar.

Antalya Merkezde ve ilçelerde birçok markanın satış yetkili servisliğini yapan Servus DTM şirketinin çeşitli sektörlerdeki satış ve hizmetinin yanı sıra, Ankastre satış sonrası hizmetini Servus Teknik Servis yapmaktadır.

Her yerde olduğu gibi Antalya’da da hizmet sektöründe açıklar mevcuttur ve nihai kullanıcılar için satış sonrası servis hizmeti önemli bir hizmet koludur. Birçok tüketici alacakları ürünün servis ağı olup olmadığına dikkat ederek markayı seçmektedirler.

Bunun öneminin farkında olan Servus DTM Limited Şirketi, 2002 yılından beri müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Antalya’da hem merkezde hem de çeşitli ilçelerde yetkili servis hizmeti sunmaya devam etmektedir. Konyaaltı, Muratpaşa, Kepez, Döşemealtı, Serik, Belek, Manavgat, Alanya Kemer, Kumluca, Kaş, Demre gibi ilçelere hizmet vermektedir.

Ankastre ürünlerinizin montajı, tamiri, bakımı, de-montajı, temizliği gaz bağlantısı ya da gaz dönüşümü gibi işlemleri; temizlik bakım ürünlerinin demo uygulaması ve satışı, yetkili servisimizin sunduğu hizmetlerin içinde yer almaktadır.

Talep ettiğiniz işlemler için ofisimizi arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardım mı lazım?
Daha detaylı destek için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.