ICF Yetkili Servis Antalya

Antalya da bulunan ICF Ankastre Yetkili Servisi ile arızalı ürünleriniz güvende.

ICF Yetkili Servis Antalya

Isı Cihazları Fabrikası yıllar önce iç piyasada Simtaş markasıyla soba üretimiyle başlamıştır. Bu süreç içerisinde sektörde başarılı şekilde yerini almıştır. İlerleyen yıllar içinde ICF markasıyla ankastre ürünlerinde de sektörde başarı sağlamıştır.

Tüm Türkiye’de ve dünyada başarı sağlayan ICF ankastre markasının; Antalya’da Satış sonrası servis hizmetini Servus DTM Limited Şirketi olarak Aksoy Teknik Servis yapmaktadır.

Antalya’da servis hizmeti sektöründe yıllardır hizmet veren ve verdiği hizmet ile müşteri memnuniyetini sağlayan Aksoy Teknik Servis Servus DTM hızlı ve çözüm odaklı personeliyle tüketicilerin taleplerini karşılamaktadır.

Yetkili Servis olarak Antalya ve ilçelerde satış sonrası servis hizmetinde bir numara olan Servus DTM Limited Şirketi Aksoy Teknik Servis ile hem ürünlerinizden hem de hizmetlerimizden memnun kalmanızı sağlamak bizim görevimizdir.

Antalya Ankastre cihazlarınızın, yetkili teknik servisiniz olarak ankastre ocak, ankastre fırın, ankastre davlumbaz ve aspiratör, mikrodalga fırın, vitro-seramik ocak, set üstü ocak, elektrikli ocak gibi cihazlarınızın montajı, bakımı, temizliği, tamiri ve gaz dönüşüm ya da bağlantıları tarafımızdan yapılmaktadır.

Antalya merkezde Konyaaltı, Muratpaşa, Kepez, Döşemealtı, Kemer, Kumluca, Kaş, Serik, Belek, Manavgat, Alanya gibi ilçelere hizmet vermektedir.

Tüm işlemleriniz için telefon numaralarımızdan randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardım mı lazım?
Daha detaylı destek için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.