Luxell Yetkili Servis Antalya

Antalya da bulunan Luxell Yetkili Servisi ile arızalı ürünleriniz güvende.

Luxell Yetkili Servis Antalya

Yerli üretim olan Luxell ankastre markası; Kumtel Dayanıklı Tüketim Malları A.Ş ‘nin bir markasıdır. Luxell Ankastre ürünleri, ocak, fırın, davlumbaz ürünleriyle üçlü set olarak üretilmektedir. Luxell markasının ankastre ürünlerinin yanı sıra, mikrodalga fırın modelleri, set üstü ocakları, vitro-seramik ocak, domino ocak modelleri de bulunmaktadır.

Ankastre ürünleri, set üstü ocakları, mikrodalga fırınları, vitro-seramik ve domino ocak modellerinin satış sonrası hizmeti için yetkili servisi olarak; Antalya merkezde ve Antalya’nın ilçelerinde Servus Dayanıklı Tüketim Malları Limited Şirketi hizmet vermektedir.

Antalya’da ve ilçelerinde satış sonrası hizmetin yetkili servisi olan Servus DTM; 2002 yılından bu yana satış sonrası hizmette bulunmaktadır.

 Servus Yetkili Teknik servis hizmetini; hızlı ve müşteri memnuniyeti odaklı vermektedir.

Antalya merkezde; Muratpaşa, Konyaaltı, Kepez, Aksu; Antalya ilçelerde, Döşemealtı, Kemer, Tekirova, Kumluca, Demre, Kaş; Serik, Belek, Alanya, Manavgat gibi ilçelerde en hızlı şekilde hizmet vermek için profesyonel personeli ile sizlerin bir telefon kadar uzağındadır.

Ocak-fırın-davlumbaz-mikrodalga fırın, set üstü ocak, vitro-seramik ocak, domino ocaklarınızın montajları, tamirleri, gaz dönüşümleri de-montajları için Servus Yetkili Teknik Servisi’niz olarak bizi arayabilirsiniz.

Bunların yanı sıra; ankastre ürünlerinizin ve diğer Lüxell markalı ürünlerinizin bakımları, temizliği için de hizmet alabilirsiniz. Ankastre Fırın temizlik ürünleri, ankastre ocak temizlik ürünleri, davlumbaz temizlik ürünlerinin satışı ve demo uygulamalarla, cihazlarınızın uzun ömürlü olmasını sağlamaktayız.

Sohbete Başla
Yardım mı lazım?
Daha detaylı destek için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.