Franke Yetkili Servisi Antalya

Antalya da bulunan Franke Yetkili Servisi ile arızalı ürünleriniz güvende.

Franke Yetkili Servisi Antalya

1911’de kuruluşundan bu yana, Franke’ nin başarısı yenilikçi mühendisliğe, benzersiz tasarıma ve olağanüstü İsviçre kalitesine dayanmaktadır. Bu değerler, girişimci ruh, çözüm odaklı hareket ve sorumluluk duygusuyla birlikte bugün hala başarısının temel taşlarıdır.

Tüm dünyada büyük bir pazara sahip olan Franke Ankastre ürünleriyle tüketicisini her zaman memnun etme bakış açısına sahiptir. Ürünlerinin arasında, ankastre fırın, ankastre ocak, vitro-seramik ocak, indüksiyonlu ocak, ankastre davlumbaz, evye ve batarya grubu, çöp öğütücü cihazı, solo ve ankastre buzdolabı, çamaşır makinesi, tam ankastre ve yarı ankastre bulaşık makinesi, aspiratör,

mikrodalga fırın gibi ürünler ürün gamında yerini almaktadır.

Satış sonrası hizmetleri konusunda da tüketici memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Franke ankastre ürünlerinin, Antalya ve bölgesinde satış sonrası servis hizmetlerini 2007 yılından bu yana Servus DTM Limited Şirketi Servus Yetkili Teknik Servis olarak hizmet vermektedir.

Franke markasına yakışır anlayışla, müşteri memnuniyeti odaklı olan Servus Yetkili Teknik Servis hızlı servis hizmetiyle Antalya bölgesinde; ankastre ocak, ankastre davlumbaz ve aspiratör, ankastre fırın, mikrodalga fırın, ankastre ve solo buzdolabı, vitro-seramik ocak, indüksiyonlu ocak ürünlerinin montajı, tamiri, bakım ve temizliği, de-montajı gibi hizmetlerini vermektedir.

Franke evye ve batarya ürün gruplarının montajı, temizliği, tamiri ve bakımı da Servus yetkili servisi tarafından yapılmaktadır.

Antalya bölgesinde ve ilçelerinde hizmet veren Servus Yetkili Teknik Servisi, merkezde Muratpaşa, Konyaaltı, Kepez, Aksu, Döşemealtı; ilçelerde, Serik, Belek, Manavgat, Alanya; Kemer, Kumluca, Kaş’ta müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Servis taleplerinizi Servus Yetkili Teknik Servis telefon numaralarını arayarak oluşturabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardım mı lazım?
Daha detaylı destek için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.